top of page

2001 yılında faaliyete başlayan KAPSAN Mobilya  ve Aksesuar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 6000 m2’lik  tesisinde tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetlerini her geçen gün büyütmektedir. KAPSAN, Türkiye’nin ve dünyanın mobilya trendlerini yakından takip ederek, yenilikçi ve dinamik yapısıyla, uluslararası pazar payını arttırarak yoluna devam etmektedir. 30’dan fazla  ülkeye yaptığı ihracatla mobilya sektöründeki etkinliğini daha da ileriye taşımaktadır.

 

Kalite detaylarda gizlidir

Kuruluşundan bugüne, edindiği tüm deneyimlerini kalite anlayışına ekleyerek ilerleyen KAPSAN, uzun  ömürlü ve  dayanıklı mobilya ayaklarını birincil hedefi tutmuş ve aynı zamanda  kalite kavramının sadece üründe değil tasarım, hizmet  ve ekolojik değerlere de saygı dahil tüm aşamalarda önemini savunmuştur. AR-GE, üretim teknolojilerine ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla mobilya ve mobilya aksesuarları sektöründe her zaman rakiplerinden bir adım önde olan KAPSAN, EN ISO 9001:2015 sertifikasıyla da tüm iş ortaklarına güven vermektedir.

Hakkımızda

kanape ayakları_2.png

Asla vazgeçemediklerimiz

Kalite, rekabetçi fiyat ve dinamik terminlere uyum konularında üst düzey müşteri memnuniyetini sağlamak.

Planlı kalite sistemine dayalı eğitim sayesinde sürekli gelişmek.

Çalışanlarımızın kalite yönetim sistemine toplu katılımını desteklemek ve gurur duymalarını sağlamak.

Kaliteyi güvence altına almak suretiyle, sistemin yasalara ve her türlü mevzuat şartlarına uygun olarak sürekliliğini sağlamaktır.

bottom of page